Dejte vašemu zdraví zelenou v podobě mořské řasy

Seznam superpotravinneustále narůstá a lidé vyznávající zdravý životní styl si je velice oblíbili. Mezi superpotraviny se řadí známější i méně známé potraviny. Ne nadarmo do něj také řadíme mořskou řasu – spirulinu, která je plná nejrůznějších zdraví prospěšných látek a má tak blahodárné účinky na lidský organismus. Dostupná je v tabletách nebo v prášku. Jde o nejznámější sladkovodní řasu, jejíchž pozitivních účinků se využívá už pod dlouhá staletí. Řadí se mezi sinice, ale oproti sinicím, které známe přemnožené v létě na různých vodních plochách přináší tato sinice člověku spoustu benefitů, kterých by byla škoda nevyužít.
Užívejte pravidelně tuto mořskou řasu v podobě prášku nebo tablet a buďte zdraví jako řípa.spirulina v tabletách.jpg
Spirulina v prášku Naklíčeno.cz je superpotravina bohatá na chlorofyl a bílkoviny. Je také výborným zdrojem železa, jódu, zinku, vápníku a hořčíku. Je také zdrojem pro tělo cenných aminokyselin. Prášek z této řasy můžete přidat do vašeho oblíbeného jídla – kaše, smoothie nebo třeba do jogurtu a obohatit tak vaše jídlo o spoustu cenných a zdraví prospěšných látek. Dopřejte si zelené zdraví z přírody – řasu, která se postará o doplnění důležitých vitamínů a minerálních látek do vašeho těla. Podporuje také vyplavování toxinů z těla.spirulina v prášku.jpg
Pokud vás trápí některá z těchto zdravotních obtíží, pak může být 100%ní řasa spirulina z ekologického zemědělství tím správným pomocníkem. Nápomocná vám tato řasa může být například při problémech s vysokým cholesterolem, štítnou žlázou, obezitou, nedostatečně fungujícím imunitním systémem, artritidou, anémií a osteoporózou. Je jako stvořená pro lidi, kteří si procházejí stresujícím obdobím, sportovce i pro starší lidi.
Dopřejte si ideálně několikatýdenní kúru, kdy zařadíte tuto řasu jako doplněk stravy do vašeho jídelníčku a užijte si příjemné benefity pro vaše zdraví.