Magické narozeniny

Ačkoliv má každý z nás narozeniny každoročně, je to den, který by měl být naprosto výjimečným. Proč tedy nevymyslet pro naše blízké něco opravdu netradičního a neočekávaného. Zvláště děti se na ten svůj slavný den těší.

magie

o A nemyslete, že jen chtějí rozbalovat drahé dárky.
o Děti mají rády zážitky.
Dobrým nápadem je vystoupení kouzelníka, který zpestří tento den a zaslouží se o to, aby se stal opravdu nezapomenutelným.
· Někteří rodiče jsou natolik vynalézaví, že si určitě s takovým programem poradí sami.

· Ale co v případě, že kouzla nejsou právě naší nejsilnější stránkou?
POZVĚTE SI PROFESIONÁLA. Nemusíte se v žádném případě obávat, že by se některý z vašich hostů nudil. Mnozí lidé sice tvrdí, že jim podobná vystoupení nic moc neříkají. Ale je to jen proto, že nikdy neviděli podobnou show živě. Narozeninový kouzelník chodí mezi hosty a předvádí svou produkci přímo před jejich očima. Tím se každé kouzlo stává velice přitažlivým, protože i ten, který byl zprvu skeptický, snaží se nahlédnout pod pokličku tajemna, které každé kouzlo provází.

Kouzelník vytvoří tu správnou atmosféru

Kouzelník, kterého pozvete na oslavu narozenin, se zprvu soustředí jen na hlavního hosta programu, kterým je pochopitelně oslavenec. Pak odchází i mezi ostatní hosty, aby se opravdu pobavil každý. Profesionální kouzelník se nenechá zaskočit naprosto ničím a je schopen své kousky provádět se vším, co mu nabídnete.
Mohou to být

– mince
– kravaty
– prstýnky
– a dokonce i špendlíky.

Kouzelník nemusí ale ozvláštnit pouze takovou akci, jakou je oslava narozenin, ale můžete ho pozvat i na různé jiné příležitosti. Mnoho lidí má obavu například ze setkání spolužáků po několika desetiletích.

kouzelník

· O čem si budeme povídat?
· Máme ještě vůbec společnou řeč?
Tento problém bude kouzelníkem v mžiku odčarován a vám zůstanou na setkání krásné vzpomínky.