Tajemství Adršpašsko-teplických skal

Adršpašsko-teplické skalní město bývalo kdysi vděčným místem na školní výlety základních škol. Také jste tam tenkrát byli? Někdy bývaly výlety tohoto typu trochu nudné, ale tady to v žádném případě neplatí. I ty největší „zlobivce“ tehdy upoutaly všechny skalní monumenty, které opravdu nikde jinde neuvidíte. http://www.autoforum.cz/bleskovky/bugatti-chiron-na-neoriginalnich-kolech-je-neco-co-neuvidite-kazdy-den/ Mnoho lidí se na tato místa stále vrací. Disponují totiž jedním zajímavým kouzlem. Můžete sem přijet kolikrát chcete a stále tu najdete něco nového.

skály

· Nedaleko Adršpachu najdete i
o Teplické skály
o Broumovské stěny
o stolovou horu Ostaš
o Jiráskovy skály.

Téměř všechny tyto skalní útvary využívají ke svému koníčku nadšení horolezci. Pro svou naprostou unikátnost byla oblast vyhlášena Národní přírodní rezervací Adršpašsko-teplické skály.

Nechte stres ve skalách

Až toto místo navštívíte, budete možná řešit jeden zapeklitý problém. Jak vše projít a dostatečně si prohlédnout, když je toho tolik a vy máte jen jeden den. Zkuste tento problém vyřešit ještě dříve, nežli nastane a zajistěte si ubytování v adršpachu. Vynechte tentokrát hotel ve městě a načerpejte sílu z přírody přímo v jejích útrobách. Najděte si ubytování někde v soukromí nedaleko skalních velikánů a dejte si do pořádku i duši.

· Až se budete dívat na skalní obry, kteří se tu nad vámi nehnutě a hrdě vypínají, možná, že se také na chvilku zastavíte a uvědomíte si, že život není jen o spěchu a stresu.
· Že je zapotřebí někdy zkusit zastavit čas tím, že prostě přestanete spěchat a zamyslíte se sami nad sebou.

adršpach

K takové relaxaci je okolí Adršpašsko-teplických skal jako stvořené. Proč myslíte, že sem jezdí lidé ze všech konců světa už po staletí? Někdo tu najde romantiku a jinému se otevře svět fantazie při pohledu na unikátní skalní útvary. Až se vydáte na Předměstí, tak se nezapomeňte podívat například na Rukavici s Dvojčaty v peřince.