Hra, která vás pobaví

Možná se vám může zdát, že dnes není problém najít si zábavu, která vás dokáže dostatečně pobavit, ale ne každý má rád klasické počítačové hry či jiný obdobný typ pasivní zábavy. Někdo se raději baví trochu aktivněji. V případě, že mezi takové lidi rovněž patříte, určitě vás dokáže zaujmout Laser game, nový typ hry, který se nápadně podobá paintballu. Dokonce i možnosti, které zde máte jsou takřka na vlas stejné. V tomto případě ale existuje i celá řada poměrně zásadních rozdílů, z nichž většina hovoří pro hru s laserovými zbraněmi.
laserová zbraň

Neušpiníte se

Samotný fakt, že nebudete po hraní Laser game špinaví, je pro celou řadu potencionálních zájemců rozhodně pozitivním faktem. Praní zabarvených věcí není zajímavé asi pro nikoho. Navíc kuličky naplněné barvou, které se používají standardně při paintballu, nejenže dělají fleky, ale také mohou bolet, zvláště pak z blízka. Pokud však po vás budou vaši soupeři střílet laserové paprsky, nemusíte se v případě zásahu obávat ani skvrn, ani bolesti. Pouze bude na speciálním postroji, který si před započetím hry nasadíte, započítán zásah. Nic více, nic méně .
mimozemská zbraň
Aktivní zábava
Stejně jako výše zmiňovaný paintball, tak i Laser game patří do kategorie aktivní zábavy, což znamená, že vás bude vítězství stát trochu toho fyzického úsilí. Nemusíte se ovšem obávat toho, že se budete muset kdovíjak přemáhat. Tento druh hry je vhodný prakticky pro všechny věkové kategorie a nejedná se určitě o žádný vrcholový sport. Námaha, kterou budete muset při hře vynaložit je přímo úměrná tomu, jaký typ hry budete hrát a samozřejmě také na schopnostech vašich spoluhráčů a soupeřů. Čím lepší tým dokážete vytvořit, tím spíše budete mít šanci na to, abyste vyhráli bez nutnosti se kdovíjak přepínat. Nemyslete si ovšem, že to půjde úplně bez námahy. I ty nejlepší týmy musí občas pořádně máknout.