Módní styl, jaký je ten Váš?

Jak moc je pro Vás jednoduché otevřít Vaši šatní skříň a stylové se obléci? Ne každému to hned jde, chce to trošku citu k estetice.

Dá se to zvládnout, stačí jen trocha tréninku. Pokud jste v tomto směru bezradní, co třeba taková stylistka? Přemýšleli jste už někdy nad touto variantou? Já ano! V mém okolí mám spoustu lidí, kteří se prostě umí oblékat! Je to až fascinující. Ne jednou jsem si říkala, jak to jen dělají, že pokaždé vypadají prostě skvěle? Všechno dokonale zkombinované a má to ten správný šmrnc. Chtěla jsem, aby si přesně tohle o mně říkali i ostatní. Právě stylistka mi velmi pomohla. Ukázala mi, jak se na každý kousek oblečení a na doplňky mám dívat. 

Oblečení a doplňky

Umění kombinovat! 

Nejlepší věc na světě. Vybrat si na svém outfitu to, co máme nejraději. U mě to jsou jednoznačně boty a šátky. A na tom jsem začala díky své stylistce stavět! Oblíbené kousky vyzdvihnout a k nim kombinovat. Decentně, elegantně nebo odvážně, je to jen na Vás. Vyzkoušejte, co Vám bude sedět a v čem se budete cítit nejvíce ve své kůži. 

Žena s oblečením

To stejné platí i u barev a jejich kombinací. Vyzkoušejte všechny, jak jinak zjistíte, že Vám ta tmavě červená opravdu sekne? A nebo naopak, že ta tyrkysová vůbec není pro Vás? Mít vlastní stylisku má moře výhod. Díky ní si nastavíte pravidla, kterými se budete řídit a najdete si styl, který bude jen a jen Váš! Zjistíte, jak snadné je se obléct a vypadat skvěle. Věřte, že budete opravdu vděční za tuhle odbornou pomoc. I nakupování poté nabere úplně jiný rozměr. Mě osobně začalo více bavit. Protože je to najednou jiné. Já tomu říkám nakupování s příběhem. Dříve jsem šla do obchodu s oblečením a prostě si koupila nějaký kousek a až doma přemýšlela, k čemu si ho vlastně vezmu. A nyní uvidím například elegantní svetřík a už přesně vím, co k němu ještě potřebuji a přemýšlím, jaké barevné kombinace k němu zvolím ze svého šatníku doma. Zkuste to také. Začít se na módu dívat lépe! Buďme výjimeční!