Nebankovní hypotéky bez registru

Pořízení vlastního bydlení je snem každého člověka, který se chce osamostatnit, pořídit si rodinu či si splnit sen o bydlení. Ať už jde o vlastní byt či dům, tak na vše jsou potřebné peníze a ne vždy každý tolik peněz má k dispozici. A tak nezbývá nic jiného, než si vzít nějaký vhodný úvěr na financování bydlení.

penízue

Proto jsou na trhu úvěry, díky kterým si sen o bydlení může splnit každý, a první kroky vedou každého žadatele do banky. Tady se setká s vstřícným přístupem jen do té doby, než banka zjistí, že máte nízké příjmy, nemůžete je doložit nebo máte nepříjemný záznam v některém ze seznamů dlužníků. Tady cesta v bance končí a sen o vlastní bydlení se rozplývá.

Větší šance pro získání úvěru umožňují nebankovní hypotéky bez registru.
Podmínkou u tohoto typu úvěru zůstává ručení nemovitostí, ale jinak se jedná o úvěry, které mají méně přísné podmínky pro získání, než banky. O úvěr tak můžou žádat i klienti, kteří mají nějaký ten záznam mezi dlužníky či dokonce klienti, kteří potřebují penězi řešit exekuce, dluhy, nevýhodné půjčky.

I tady platí, že pokud jde o klasickou formu hypotečního úvěru, tak jde o úvěr účelový a je potřebné doložit záměr využití peněz. Obvykle formou kupní smlouvy či faktur a podobně.

Pokud chcete peníze využít na cokoliv, tak jde o účel bezúčelný a jedná se o americkou hypotéku. Peníze z ní je možné využít nejen na bydlení, ale také na nákupy zařízení, elektroniky, spotřebičů, auta, dovolené, zaplacení cestování, studií, na podnikání a také na již zmíněné dluhy a exekuce.

drobné

Maximální výše půjčené částky je závislá nejen na vašem požadavku, ale také na tržní hodnotě nemovitosti, kterou budete ručit.
Splatnost je tak, jako u jiných produktů tohoto charakteru až na 30 let a to i s možností předčasného splacení.
Můžete si tak vyřešit jakoukoliv finanční situaci a plnit si sny i řešit problémy.