Předsíňová stěna ze starých dveří

Jestliže patříte mezi ty, kteří rádi oživují svůj interiér, pak tady pro vás máme jednu novinku. Co takhle jej zkusit oživit předsíňovou stěnou ze starých dveří? Možná jste to ještě nikde neviděli a je to právě tím, že je to opravdu novinka. Věřte, že to vypadá opravdu skvěle a kde kdo vám takovou stěnu může poté jen závidět.

Určitě má každý z nás doma nějaké staré dveře, o kterých přemýšlí, že by je odstranil. Nemusíte je odstraňovat, ale můžete z nich právě takovou originální stěnu vytvořit. Rozhodně se bude ve vašem domě či bytě vyjímat a navíc bude velmi praktická a moderní. Může mít dokonce několik podob. To záleží jen na vašem vkusu.
modrý nátěr

Můžete si s nimi pohrát a to například tak, že na horní část dveří přiděláte poličku a do spodní části zase nějaký malý botník. Záleží jen na tom, jak moc popustíte uzdu své fantazie.

I přimontované dveře na zeď, na které později přiděláte ještě několik zajímavých háčků můžete skvěle využít. Ptáte se jak? No přece na zavěšení bund a kabátů. Takových háčků na bundy nebo kabáty není nikdy dost. Hlavně když k vám na návštěvu přijedou rodinní příslušníci.
zdobené otvírání

Jestliže je váš interiér laděn do severského stylu, pak budou nejvhodnější neutrální barvy dveří, jako je například šedá nebo bílá. Pokud ale máte interiér laděn do stylu antiky, pak budou nejlepší nátěry tmavé.

Máte-li masivní dveře, rozhodně nevěšte hlavu. Ty jsou totiž úplně nejideálnější. Kromě toho, že vypadají skvěle, se dají snadno opracovat. S těmi si můžete vyhrát asi úplně nejvíce. Můžete na ně například namontovat skříňku na boty, sedátko, poličky a cokoliv dalšího, co vás zrovna napadne.


Rozhodně má taková předsíňová stěna mnoho výhod. Potěšeni budou i ti, kteří mají malé předsíně, jelikož se tam bez jakýchkoliv problémů vleze. Její výroba není nic těžkého. Stačí vám k tomu staré dveře, pár polic, lepidlo a barva a za chvíli je designová stěna na světě.