Proč investovat do pěkného oblečení

Často je vám vytýkáno, že tepláky nejsou zrovna oblečení do slušné společnosti? To jste u nás správně, protože přesně tohle my nyní změníme. Není vůbec lehké nakupovat správně a dobře, ovšem vždycky existuje pár tipů, kterých se můžete držet a vždycky, koneckonců, může poradit kamarád či kamarádka ohledně nějakého kusu oblečení, u kterého si nejste zrovna jisti, jestli by měl „být koupen“.
modní oděv
 
1)      Vždycky se dívejte na postavu
Pokud máte hubenou postavu, nenoste plandací kalhoty a podobné výmysly, vypadáte nadmíru směšně. Raději využijte toho, že máte dobrou postavu a jednoduše si kupte takové oblečení, které vám ji krásně vyrýsuje. Nemusí to být úplně vaše první volba, ovšem po chvíli uvidíte, že to není zas tak hrozné, jak to vypadá. Ovšem pokud chcete skrýt nějaký ten tuk navíc, není nic horšího, než opět zvolit plandavé oblečení. Raději zvolte takový střih, který zvýrazní to, co chcete a zakryje to, co nechcete, aby šlo vidět.
obchod s oblečením
 
2)      Neutrální barvy vždycky vyhrají
Pokud se rozhodujete mezi křiklavě růžovou nebo zelenou, zkuste nejdříve šáhnout a doplnit do vašeho šatníku nějaké bílé či šedé oblečení, které vám bude jistě slušet a které můžete doplnit o barevný doplněk, pokud na tom mermomocí trváte. Ovšem je samozřejmě nejlepší raději upustit od experimentů, a pokud máte například důležitou večeři či schůzku, je lepší obléknout se neutrálně a elegantně zároveň.
 každodenní oblečení
3)      Pohodlí je dobré doma
Pokud se v něčem cítíte pohodlně, jenom dobře. Ovšem tepláky opravdu nepatří do slušné společnosti. Pokud holt chcete být úspěšní, musíte tak i vypadat. A to nepadnoucí sako od strejdy také moc nepomůže. Našetřete pár tisíc a běžte si nakoupit pár kusů obleků a nějaké pěkné kožené boty, které vám BUDOU sedět. Je to mnohem lepší řešení než cokoliv jiného. A opravdu poznáte ihned ten velký rozdíl.