Pusťte si jaro do života!

Také vnímáte tu změnu ovzduší, když se náhle oteplí? Venku je všechno veselejší, po tváři vás hladí jemný větřík, ptáci si povídají ve větvích stromů a vy se nemůžete vynadívat na nebesky modrou oblohu. Že jaro nevnímáte tímto způsobem? Pak byste měli začít – jaro je totiž ideální doba pro nové začátky, nové zážitky a především – optimismus.
Co všechno vám jarní období může do života přinést (a co byste si měli nechat přinést)?
jarní květin
Nové vztahy
Pokud jste dosud byli nespokojeni ve vztazích – ať už partnerském, nebo s kamarády – změňte to. Buďte sami sebou a zhodnoťte, které vztahy jsou pro vás do budoucna přínosné a které lidi opravdu máte rádi. Přemýšlejte i o tom, které vztahy jsou spíše toxické a se kterými lidmi z vašeho okolí vám není příjemné. Udělejte čistku ve vašich známostech – nemusíte se nutně bavit s každým. Zároveň ale dbejte na to, abyste pěstovali přátelské vztahy – neuzavírejte se sami v sobě. Nemáte-li s kým jít po práci ven, hledejte nové možnosti k seznámení.
Nové projekty
Ani pracovní sféra by neměla zůstat bez povšimnutí. Zhodnoťte, co vás na vaší práci nejvíce baví a zkuste do této oblasti vložit maximum své energie. U činností, které vám naopak nejsou příjemné, si uvědomte, nakolik zasahují do vaší pozitivní pracovní aury a pokud je to přes příliš, uvažujte o tom, jak to změnit. Neotravujte si svůj pracovní prostor lidmi a činnostmi, které vás nikam neposouvají, ale spíše brzdí a otravují.
stromy  magnólií
Jarní domov
Udělejte veliký jarní úklid celého domova – přeskládejte věci v poličkách a skříních, přeorganizujte rozestavění nábytku, pořiďte nebo vyrobte si nové dekorace. Udělejte si zkrátka obrázek o svém domově, jaký by měl být, aby lahodil vašim očím a abyste se do něj rádi vraceli – a tuto představu zkuste realizovat co nejvěrněji. Jaro je jako stvořené k práci na zahrádce, záhoncích, květináčích a dekoracích spojených s květinami. Nebojte se experimentovat a zkoušejte nové věci. Vše, co vás potěší, je více než vítané.