Sirup a z levandule? Ano čtete správně!

Sirupy a stále jen sirupy, ale kde dnes sehnat ten kvalitní bez umělých barviv, éček a dalších přidaných látek, které nejsou pro naše tělo dobré? Přece u nás! Levandule nejen, že krásně voní, ale dá se z ní také udělat lahodná sirup. Známé jsou také přenádherné fotky z oblasti Provence z Francie. U nás v Čechách máme také levandulové farmy za kterými se vydávají lidé z celé republiky. Ale najdou se i tací kteří tuto omamnou vůni nemají rádi, protože to na ně působí spíše opačně a rozbolí je hlava.

levandule sirup

Levandule sama o sobě je velmi léčivá, napomáhá při dlouhodobém stresu jako uklidňující přírodní přípravek, se sušenou levandulí se také dají vykuřovat místnosti od špatné energie, když prožíváte těžké období, abyste se doma cítili co nejlépe. Dají se z ní dělat krémy, masti, olejíčky a spousta dalších výrobků. Můžete jí darovat jako dárek pro své blízké, které tuto vůni také milují stejně jako vy. Zmírňuje i úzkosti a deprese, pomáhá při nespavosti a má dokonce antibakteriální účinky, a pokud máte horší trávení, tak vám velmi milé ráda s tím pomůže. Je využívána jako koření v kuchyních, ano opravdu tomu tak je, pokud jste do dnešního dne o tom neslyšeli. A pokud sedíte celý den v kanceláři nebo v práci, tak pomáhá při bolesti zad. No nemyslíte si, že je to také malý zázrak co nám příroda opět nadělila? My jdeme s přírodou ruku v ruce, a ona se nám takto hezky odplácí. Na našem e-shopu si zajisté vyberete tyto nejlepší levandulové sirupy.

levandule sirup

První z naší řady je levandule sirup 250 a 500 ml a 3 kg levandule sirup. Pořádné zásoby se hodí nejen nám, ale i vy je zajisté určitě oceníte. Z pohodlí domova si můžete vybrat ten nejvhodnější, který bude chutnat nejen vám, ale i vaší rodině. A že nabízíme opravdu mnoho sirupů, ale také i limonád. Těšíme se na váš zájem o naše výrobky, a v případě dotazů se na nás určitě nebojte obrátit, rádi vám totiž se vším pomůžeme. Jsme tu přece pro vás! A pro vaši drahou polovičku u nás můžete zakoupit i přírodní kosmetiku.