Erotická BDSM masáž

Preference a potřeby každého z nás se liší člověk od člověka a naším cílem je uspokojit všechny Vaše skryté chutě a fantazie. Pokud máte dojem, že ve Vašem životě chybí pevná ruka a řád a tato absence ve Vás vyvolává sexuální pohnutky a chuť si to vynahradit jinak, i pro Vás nabízíme specializované služby pod vedením zkušené terapeutky. Láká Vás znehybnění, provazy a příjemné trápení? Toužíte podřídit se a odevzdat se do rukou a vůle druhé osoby, nechat se ztrestat a povolit uzdy fantazie? V našem salonu Matahari jsme připraveni uspokojit i Vaše nejtajnější tužby.

různé pomůcky

BDSM masáž provází lidskou kulturu od počátku věků a tyto praktiky jsou rozšířené daleko více, než se o nich mluví. Odráží pudové touhy a dávno uplynuly doby, kdy se podobné praktiky zavrhovaly a byly vnímány jako společenské tabu. Do povědomí se dostaly mimo jiné díky erotické literatuře jako je série Padesát odstínů nebo Příběh O. Lidská sexualita je nesmírně rozmanitá a hravá a možná Vás to tímto směrem přitahuje a jen jste si to zatím nepřiznali, nebo neměli možnost to objevit, vyzkoušet. Stačí jen bezpečné prostředí a můžete tyto touhy rozvinout a naplnit. Pojďte si vyzkoušet submisivní roli a prozkoumejte zatím nepoznané rozkoše, nebo si obohaťte obzory a třeba i vlastní sexuální život. Po předchozí domluvě s terapeutkou se dohodnete na praktikách, intenzitě bolesti a celkovém průběhu služeb.

intimní atmosféra

BDSM masáž Vám nabízí:

– dominantní role masérky

– lehké svazování, znemožnění pohybu

– zakrytí výhledu škraboškou

– pomůcky jako provazy, důtky, kolíčky

– bolest podle domluvy s masérkou

Zahoďte stud a přijďte navštívit náš salon rozkoše, postaráme se, aby se všechna Vaše přání naplnila a Vy zažili nezapomenutelný zážitek, který může obohatit Váš následující život. Není třeba se ničeho obávat, vytvoříme pro Vás příjemnou atmosféru a všechny praktiky budou předem domluvené a bezpečné. Byla by škoda se držet zpět, když jde o slast.