Zázrak jménem Saw palmetto

Slyšeli jste už o zázraku jménem Saw palmetto? Přečtěte si o jeho blahodárných účincích na mužský i ženský organismus. Máte-li problémy s prostatou nebo jen chcete posílit své vlasy a nehty, tohle je přesně pro vás!

Saw palmetto je rostlina s původem na pobřeží Severní Ameriky. Již domorodí obyvatelé Floridy znali její blahodárné účinky a využívali plody na extrakt Saw palmetta https://www.erectmax.cz/blog/saw-palmetto/ k výrobě mouky. Je to rovněž oblíbená rostlina na pěstování v domácnosti, které svým exotickým vzhledem dodá ten správný šmrnc. V našich končinách stále není tak známá, jak by si zasloužila vzhledem ke své využitelnosti nejen v kosmetice, ale i ve zdravotnictví.

Saw palmette

Její účinky na lidský organismus jsou různé. U mužů je využívána jako doplněk, který podporuje léčbu onemocnění prostaty, pomáhá udržovat hladinu testosteronu a zabraňuje jeho ztrátám. Tím i pomáhá udržet mužské libido aktivní o to déle a podporuje tvorbu spermií. Rovněž pomáhá udržovat zdraví močových cest a má antiseptické účinky. Kromě toho při dlouhodobém užívání pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů a nehtů, což ocení především ženy. Ovšem, i muži, které trápí vypadávání vlasů poměrně více než ženy, tyto účinky jistě ocení. Užívá se jako doplněk k léčbě vážných onemocnění mužského pohlavního a močového traktu, nikoliv jako léčba sama. Rovněž je využitelná jako prevence výše zmíněných potíží.

Saw palmetto 2

Vyzkoušejte si blahodárné účinky výtažků z této palmy na vlastní kůži. V dostání je v mnoha různých provedeních, k dostání je také ve formě koncentrovaného extraktu. Čistá příroda ve službách vašeho zdraví je osvědčená kombinace. Tuhle záležitost si zkrátka zamilujete a až po čase užívání pocítíte její blahodárnost, už jej nedáte z ruky!

Více informací o tomhle zázraku – včetně produktů z něj – najdete na našem webu. Neváhejte, prozkoumejte!