Zubař, je základem zdravého chrupu

Zubař, je v dnešní době k pohledání a je těžké nějakého získat. Všichni zubaři navíc nedisponují moderním vybavením a jejich práce už je dávno za zenitem. Pokud sháníte zubaře, tak určitě budete hledat takového, který má dlouholetou praxi a také provádí zákroky bezbolestně. Pokud se Vám takového zubaře nedaří najít, tak se obraťte na zubní kliniku v Praze.

klinika (2)

Zubní klinika Praha, je společnost, která byla vybudovaná za účelem pomoci lidem v nesnázích. Na této zubní klinice, jsou perfektně vybavení a mají pouze moderní vybavení. Do jejich řad patří roky prověření zubaři, ale také personál, který je velice milí a ochotný. V jejich klinice se budete cítit jako doma a dokonce se budete na návštěvu zubaře těšit. Ten svoje zákroky provádí bezbolestně a také velice pečlivě a kvalitně. Registrovat se nyní můžete pomocí webové stránky, nebo si můžete zavolat a vše vyřídit přes telefon. Pacienty přijímají nyní bez rozdílu věku a může se zde registrovat úplně každý. Najdete zde také vše na jednom místě, tudíž nemusíte cestovat z jedné kliniky na druhou. Provádějí se zde preventivní prohlídky, rentgen, dentální hygiena, ale také složitější zákroky. Je zde také perfektní parkování a to u obchodního centra Eden, odkud to budete mít pouhých 5 minut k ordinaci. Samozřejmě se sem dostane i autobusem, nebo tramvají. Pokud Vám nevyhovuje Pracha 10 Vršovice, tak můžete navštívit jinou z jejich poboček. Ty se nacházejí v Roudnici nad Labem, Mělníku a také v Horní Počaply.

klinika (2)

Nově klinika nabízí také spolupráci s pojišťovnami. Můžete se tedy těšit na to, že zde nenecháte celou výplatu. Pojišťovny, které spolupracují s klinikou, jsou všechny státní pojišťovny a také VZP a Maxima.

Pokud tedy máte problémy se zuby, tak neváhejte a obraťte se na tuto kliniku. Opět budete mít zuby jako dříve a budete mít krásný a zdraví chrup.