Chcete mít přehled o vašem sportovišti nebo posilovně?

Jste majitelem nebo majitelkou sportoviště nebo snad posilovny? A co takový rezervační systém, který vám ušetří hodiny času a nabídne vám přehled o lekcích? Jste majitelem nebo majitelkou posilovny nebo snad sportoviště? A potřebujete mít navíc i přehled o volných místech a lekcích, které máte nasmlouvané? A co teprve pokud si klienti budou moci vybrat termín sami a přiřadit se na danou lekci? Zaručeně vám to ušetří práci se zvedáním neustálých telefonátů a škrtání osob, které vlastně na konec na danou lekci ani vůbec nedorazí. Kdo se potom v tom má také orientovat že? My vám nabízíme to nejlepší a nejvhodnější řešení jaké jste kdy mohli mít. Jen si to sami představte.

sport

Provozujete například relaxační studium a vaše každodenní hodiny jógy a dalších různých cvičeních, využívají hlavně ženy. A co třeba kdyby se chtěli přihlásit i muži? Nemusíte hodiny přemýšlet nad tím, jaké hodiny vyhradit mužům a ženám zvlášť. To za vás udělá náš velmi přehledná rezervační systém. Stačí si tam jen naklikat co potřebujete, tedy o jakou lekci se jedná a systém poté pracuje již za vás. Navíc máte přehled i tom kdo se na jakou lekci přihlásil. A pokud vám onemocněl lektor nebo lektorka tak můžete lekci také zrušit, a ostatní to uvidí. Popřípadě pro vaši jistotu jim můžete ještě zavolat, ale osobně si myslíme, že to bude už pouhou minulostí. Nebo jste snad máte posilovnu, a že nadšenců do sportu máte opravdu hodně ve svém okolí, kteří k vám pravidelně skoro denně docházejí?

sport

A pokud se jich je opravdu mnoho tak si najednou říkáte, zda není lepší přejít na něco modernějšího v dnešní době. Navíc pokud má spousta těchto lidí Multisport kartu tak o to vám tuto starost taky ulehčíme. Proto zavítejte na naše webové stránky a sami se přesvědčte, a prohlédněte si naše ceny rezervačního systému Fitness-rezervace fitness rezervace, které jsou opravdu navíc velmi výhodné. A navíc pro své zákazníky máme skvělou zákaznickou linku a s jakýmkoliv dotazem vám mile rádi poradí, protože naše zákazníky bereme jako individuální jednotlivce, a každý má jiné potřeby. A pakliže si chcete navíc vyzkoušet online náš systém tak na našich stránkách je to také možné. Takže neváhejte a navštivte nás a spolu to určitě zvládneme.