Kde najít prostor, když byt není nafukovací?

Pokud máte pocit, že máte víc věcí, než vám dovoluje skladovat váš byt, pak zkuste popřemýšlet o tom, jaký typ nábytku vybrat, abyste zvětšili objem příbytku.


Možností není málo, stačí jen vybrat takové, které se do vašeho bytu hodí a navzájem je sladit.
židle u kamen.jpg


Některé ženy, i přes to, že každé ráno hořekují nad tím, že nemají co na sebe, neví, kam by naskládaly svou garderobu. Volba šatní skříně je tedy velice důležitá – musí být prostorná, a přitom zabírat co nejméně místa.


Co se týče dalších úložných prostor, velice užitečné jsou např. výsuvné zásuvky pod postelí. Lze je vybrat přímo k typu, rozměrům i barvě postele. Narovnáte tam pohodlně třeba zimní oblečení.


Pokud v bytě chcete udržet dojem prázdných, nezaplněných místností, pak se vám bude hodit prostorná komoda nebo truhla, kam lidově řečeno naházíte mnoho věcí, např. utěrky, ručníky, osušky. Jestliže si pod označením truhla představíte starodávný kus nábytku, nemusíte být daleko od pravdy. Tento nábytek se totiž vyrábí jednak v tradičním stylu – vypadá tedy jako proutěný nebo řezbářský výtvor, jednak se ale tyto „boxy“ vyrábějí ve stylu moderním, takže se hodí téměř do každého bytu.
dekorační poličky.jpg


Nezbytnou součástí domácnosti jsou poličky, které se umisťují do všech místností. I tam ale máte na výběr mnoho možností. K dispozici je spousta tvarů i materiálů. K úspoře prostoru se výborně hodí závěsné regály, které jsou větší než běžné police a mají také větší nosnost.


Náruživí čtenáři a sběratelé knih zároveň řeší věčný problém. Kam svou stále se zvětšující sbírku příběhů ukládat. Ani knihovnám neupírají nábytkoví designéři svou pozornost. 


Jako nejjednodušší se jeví otázka, jak pořídit další úložné prostory v dětském pokoji. Tam totiž můžete použít obyčejné krabice a různé pytle. I těch je na trhu dost. Kdyby ne, můžete poprosit děti, ať si něco takového vytvoří samy.